pohony - GRYF-tech

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

pohony

Pohony brán sú jednou z našich doplnkových činností, ktoré ponúkame našim zákazníkom. Potreba realizovať aj takéto montáže, vznikla viac-menej z požiadaviek našich zákazníkov pri realizáciách rôznych typov zabezpečovacích zariadení pre firmy, ale hlavne pre rodinné domy.

Je nutné podotknúť, že neponúkame montáž kompletných brán a ani ich výrobu. Túto činnosť prenechávame množstvu našich kolegov, ktorí to robia určite odborne a zodpovedne. Čiže pokiaľ už máte nejakú tú bránu hotovú a nechcete sa Vám pri každom príchode domov vystupovať z auta a manuálne otvárať a následne aj zatvárať, potom ste na tejto stránke správne.

Pre Vaše pohodlie ponúkame pohony na:
 

SEKCIONÁRNE A VÝKLOPNÉ BRÁNY  
POSUVNÉ BRÁNY
KRÍDLOVÉ BRÁNY
CESTNÉ ZÁVORY


Pre jednotlivé typy brán Vám navrhneme optimálne typy motorov, poradíme s možným ovládaním (samozrejme okrem klasického diaľkového ovládača) cez domového audiovrátnika alebo videovrátnika, samozrejme v závislosti na kabelážnych rozvodoch.

Tiež Vám radi poradíme aj pri samotných kabelážnych rozvodoch na jednotlivé elektronické systémy pri Vašich stavbách, pretože sa tak môžete vyhnúť zbytočným problémom v konečnom štádiu dokončovania, keď jednoducho zistíte na aké káble ste v priebehu výstavby pozabudli.

Kontaktujte nás a dohodnite si termín obhliadky Vášho objektu, radi Vás navštívime a pripravíme pre vás návrh pohonu brán presne podľa Vašich potrieb.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky