kto sme? - GRYF-tech

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

kto sme?

   Firma vznikla v januári roku 1995. Založili sme ju  dvaja spoločníci, ktorí stretli vo ako technici vo firme s podobným zameraním, po  dvojročnom pôsobení v tejto firme sme okrem skúsenosti v obore získali potrebu sebarealizácie ktorá prerástla do založenia vlastnej firmy. Po dlhorocnej spolupráci sa naše cesty rozišli a moja firma naďalej pokračuje vo svojej činnosti. V súčasnosti  mám svoj inštalačný tým a sám sa naďalej aktívne zúčastňujem realizácie zákazok.  
   Nosnou činnosťou mojej firmy sú dodávky elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov do objektov všetkých druhov či už privátnych, alebo komerčných. Realizujem návrh, dodávku a zabezpečujem servis dodaných systémov EPS - elektronickej požiarnej signalizácie. Ďalej dodávam počítačové siete - štruktúrované kabeláže, telefónne pobočkové ústredne dochádzkové a prepúšťacie siete,  TV-SAT systémy pre domy a aj veľké objekty. Inštalujem domové dorozumievacie systémy ako audio a videovrátniky, tiež pohony brán a rôzne automatizačné systémy do budov. Dodávam tiež spotrebnú elektroniku ako TV, projektory ozvučovacie zariadenia a pod, kde poskytujem zároveň aj poradenstvo a zariadenia Vám môžem dodať až na miesto určenia, kde ich môžem odborne nainštalovať uviesť do prevádzky.
   Disponujem
dostatočnou kapacitou externých spolupracovníkov zo všetkých oblastí, ktorých sa moja práca dotýka a tak som schopný zabezpečiť aj veľké širokospektrálne zákazky - ktoré riešim komplexne - to znamená od fáze návrhu až po odovzdnie klientovi. Vzhľadom k bohatým skúsenostiam zo širokej oblasti aplikácie elektrotechnických produktov, dokážem klientovi poskytnúť dokonalé, vzájomne spolupracujúce a spoľahlivé  systémy. Počas existencie mojej firmy som sa okrem stability a seriózneho jednania so zákazníkmi prezentoval aj množstvom kvalitných inštalácii z rôznych oblastí slaboprúdovej elektrotechniky a elektronicko-automatizačného technického zabezpečenia budov. Na základe mojich realizácii si zákazník môže dobre predstaviť moje schopnosti a zistil moju flexibilitu. Za kvalitu mojej práce okrem konečného funkčného a estetického efektu hovorí aj to, že po odovzdaní systému zákazníkovi sa s ním opäť stretávam, iba pri jeho požiadavke o rozšírenie systému, alebo pri zadaní ďalšej zákazky, respektíve nami inštalovaný systém je tak kvalitný, že  nevyžaduje takmer žiadne servisné zásahy. Na všetky uvedené činnosti poskytujeme záručný aj pozáručný servis.
   Veríme, že Vy
, tak isto ako moji doterajší zákazníci spoznáte flexibilitu mojej firmy, kvalitu práce a budete spokojný s dodanými zariadeniami a technológiami od firmy GRYF-tech
Na spoluprácu s Vami sa teší:
Pavol ŠEMBERA

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky