alarmy - GRYF-tech

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

alarmy

Elektronické zabezpečovacie systémy (ďalej EZS) sú nosnou časťou mojej činnosti. Návrh EZS novšie tiež PSN (poplašný systém narušenia) realizujem v spolupráci so zákazníkom, kde konzultujem jeho požiadavky a cenové možnosti s mojimi nemalými skúsenosťami a poznatkami z našej praxe.
V prípade ak ma zákazník kontaktuje s požiadavkou na dodanie EZS vo väčšine prípadov odporúčam stretnutie priamo na danom objekte, kde zhodnotím všetky prípadné možnosti ochrany objektu a zákazníkovi odporučím všetky eventuálne možnosti riešenia. Na základe obhliadky pripravím návrh riešenia a cenovú ponuku ktorú odošlem zákazníkovi . Pri návrhu už počas obhliadky sa snažím pojať moju ponuku komplexne a zákazníkovi odporučím aj ďalšie z našich možností ako zdokonaliť technologické či bezpečnostné prostredie jeho objektu buď návrhom použitia kamerového sledovacieho systému, domového vrátnika, prípadne použitie telefónnej ústredne v objekte, alebo dodanie pohonu na otváranie dverí či brány atď.
Samozrejme, že všetky činnosti či už obhliadka, návrh a cenová ponuka sú zdarma.
Čo sa týka používaných komponentov....za dobu, po ktorú sa týmito systémami zaoberám som získal naozaj mnoho skúseností s rôznymi výrobkami v rôznych druhoch objektov a do svojich inštalácii sa snažím dodávať overené kvalitné a spoľahlivé komponenty vo vyváženej hladine cena-kvalita.
Posledených pár rokov sa nosnou časťou mojich inštalácii sa stali výrobky firmy
                                                

tieto v učitých špecifických sytoáciach kombinujem aj s výrobkami iných značiek a samozrejme naďalej zabezpečujem servis na staršie inštalácie so zariadeniami iných výrobcov, mojimi ďaľšími najčastejšími
dodávateľmi bezpečnostých komponentov sú výrobcovia ako napríklad:
       
Objekty sú štandardne osádzané priestorovými infrapasívnymi snímačmi, ktoré sú podľa typu chráneného priestoru pre zvýšenie odolnosti voči falošným poplachom kombinované s mikrovlnnými senzormi, alebo bývajú doplnené senzorom snímajúcim zvuk triešteného skla. Do zabezpečovacích systémov sa zaraďujú požiarne senzory snímajúce dym a teplotu, senzory snímajúce unikajúcu vodu či plyn. Snímače sa v súčasnosti čoraz viac aplikujú aj v exteriéry, kde za použití moderných technológii sú dosahované výborné výsledky v odolnosti voči falošným poplachom a tento druh ochrany je veľmi dobrým posilnením interiérovej ochrany.
Veľmi dôležitou súčasťou zabezpečovacích systémov sú zariadenia zabezpečujúce prenos informácie o poplachu k adresátovi či už sám majiteľ objektu alebo bezpečnostná agentúra. Technológie postúpili a poplachové informácie sa dnes prenášajú cez GSM sieť, internetom, telefónnou linkou alebo vysielačkou, Spoľahlivosť sa zvyšuje kombináciou či zálohovaním prenosových ciest. Tieto systémy sú skladačky s ktorých na základe nemalých skúseností zostavujem kvaitné a spoľahlivé systémy.

Kontaktujte ma a dohodnite si termín obhliadky Vášho objektu, rád Vás navštívim a pripravím pre vás návrh bezpečnostného systému presne podľa Vašich potrieb.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky