kamery - GRYF-tech

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

kamery Súčasná rýchla doba od nás vyžaduje mnohokrát byť niekde a popritom mať pod kontrolou iné miesto, toto aj mnohé iné najmä bezpečnostné funkcie nám dokážu poskytnúť moderné kamerové systémy, kde kamery sú skôr samostatnými počítačmi ako len jednoduchými snímačmi odrazeného svetla - čo v princípe  snímanie obrazu je.           
    


Funkčnosť kamerových systémov  sa z len jednoduchého sledovania živého obrazu posunula cez sledovanie ozaj dlhodobých a veľmi kvalitných záznamov do systémov vyhodnocujúcich dianie pre kamerou či už naživo alebo zo záznamu na základe konkrétneho filtrovaného deja (napr počítanie ľudí). A čo sa jednoduchého sledovania týka už zďaleka nejde len o sledovania na "vrátnici" ale obraz zo sledovaného priestoru dnes môžete bez problémov "naživo" sledovať vďaka internetu na druhom konci sveta a to nielen cez počítač ale napríklad aj cez Váš mobilný telefón.
Kamerové systémy nás dnes sprevádzajú skoro všade a z dlhodobého výhľadu do budúcnosti je toto len začiatok , znamená to síce pre nás usmerniť svoje správanie na miestach, kde očakávame že budeme monitorovaný -možno to brať aj ako istú stratu súkromia ale bezpečnostný efekt z tohto vyplývajúci je viac než zrejmý a prínosný. Obrovský rozmach týchto systémov má ešte jeden zaujímavý efekt - to je pokles cien komponentov a tým dostupnosť  tejto techniky v špičkovej kvalite aj pre bežné rodinné domčeky či byty.

 My Vám ponúkame Vám široké spektrum možností, ktoré dáva k dispozícii dnešná moderná mikroprocesorová technika v oblasti kamerových systémov. Na základe našich skúseností v tejto oblasti a Vašich požiadaviek Vám vytvoríme nielen návrh a cenovú ponuku, ale vytvoríme pre Vás ucelené systémové riešenie prepojené na rôzne  ďalšie bezpečnostné systémy či automatizačné aplikácie a to všetko bez ohľadu či potrebujete kamerový systém aplikovať v byte, rodinnom dome, kancelárii, výrobnom závode či obci - zo všetkými takýmito druhmi aplikácii máme bohaté skúsenosti po línii od vízie cez návrh, riešenie a realizáciu.
Čo sa týka štruktúry systému, zjednodušene povedané  môžeme povedať že obraz z kamier v interiéri aj exteriéri vidíme vo dne aj v noci v úplnej tme aj na väčšie vzdialenosti, vieme si ho priblížiť a vieme sa jednou kamerou pozrieť aj na viac smerov, kamera sa dokonca sama vie natočiť za pohybujúcim objektov, či jedna kamera nám môže zosnímať všetkých ľudí na námestí a podobne....zosnímaný obraz  prenášame ďalej po bežných vodičoch či optických vláknach, alebo ho odosielame po počítačovej sieti či internetom a to pevným pripojením aj bezdrôtovo. Získaný obraz zaznamenávame na rôznych digitálnych záznamníkoch či počítačoch, kde ho vieme rôznymi spôsobmi sledovať či ďalej spracovávať. Výhodou počítačového spracovania je možnosť jednoduchého zálohovania dát, tlač obrazu a množstvo funkcii, ktoré vyplývajú s viac menej neohraničených možností softwaru. Možnosti aplikácii sú rôzne a takmer ničím neobmedzené napr. pre diskrétne sledovanie sú v ponuke rôzne druhy miniatúrnych kamier už vo veľkosti oveľa menšej ako zápalková škatuľka atď.

Záverom teda, ak viete čo chcete sledovať, kontaktujte nás a my Vám povieme ako na to…

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky