počítačové siete - GRYF-tech

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

počítačové siete

Dnešný svet bez počítačov si už nikto nevie predstaviť a ich nevyhnutnou súčasťou je napojenie do počítačových sietí. Počítačové siete nie sú len doménou komerčných aplikácii ale pevne sa etablovali aj do domácností. Je dosť neprezieravé si dnes novostavbu domu nevybaviť počítačovou sieťou. Jej využitie je veľmi široké, od jednoduchého prepojenia na internet, cez vzájomné zdieľanie dát, tlač zo všetkých počítačov v dome na jednej tlačiarni po multimediálne prepojenie zariadení v systéme DLNA, toto nám umožní napr. pozrieť si na televízore v obývačke fotografie či filmy uložené na harddisku notebooku položeného na stole v pracovni.... a podobne. V súčasnosti už nie je žiadnym luxusom mať vlastný server resp. kvalitné zálohovmvarga@jablotron.skané sieťové úložisko pre archiváciu rodinných filmov, fotografií či dokumentov...a nie je nezvyklé sa ku týmto svojim dátam dostať pomocou internetu hocikde na svete... Dobrým využitím počítačovej siete v domovej a bytovej výstavbe je napríklad zdieľanie dekódovacej karty pri satelitnom príjme TV v rámci domácnosti či diaľkové monitorovanie cez internet pomocou kamerového systému, alebo výhodné a čoraz obľúbenejšie telefonovanie cez internet - VOIP a dobrou aplikáciou je prepojenie vstupov bytových domov videovrátnikom cez počítačovú sieť. I keď možnosti i rýchlosti bezdrôtových sietí sú dnes dosť vysoké je stále lepšie - rýchlejšie - spoľahlivejšie a bezpečnejšie mať sieťové zariadenia prepojené pevným - drôtovým prepojením.
  Naša firma Vám ponúka v tejto oblasti komplexné služby od návrhu cez realizáciu až po konfiguráciu menších sietí. Máme v tomto dostatočné skúsenosti (počítačovými sieťami sme sa zaoberali už v časoch keď sa ťahali koaxialnymi káblami... )  realizovali sme dosť veľkých aj malých sietí - štruktúrovaných kabeláži aj optických prepojov. Zaoberáme sa v tejto súvislosti aj inštaláciami v oblasti telekomunikačnej techniky. Počnúc telefónnymi prístrojmi všetkých kategórii cez faxy, záznamníky po pobočkové ústredne pre rodinné domy, malé prevádzky až po väčšie komerčné aplikácie. Na všetky zariadenia a technológie poskytujeme záručný a pozáručný servis.
Z dôvodu vysokej spoľahlivosti, kvality, flexibility a cenovej výhodnosti ponúkame našim zákazníkom najmä telekomunikačné zariadenia firmy PANASONIC, ktorá ponúka kancelársku techniku v plne komplexnej ponuke.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky